WhatsApp Destek
Hakkımızda

İthal Damızlık Firması olarak, hayvancılık sektörüne yüksek kaliteli damızlık hayvanlar sağlamak için çalışmaktayız. Bizimle çalışarak, kaliteli süt, et veya üreme için en iyi genetik özelliklere sahip hayvanları elde edebilirsiniz.

Firmamızın sahibi olarak, hayvancılık sektöründeki uzun yıllar boyunca elde ettiğimiz deneyim ve bilgiyi, sektöre en yüksek kalitede hayvanlar sunmak için kullanıyoruz. Hayvanların sağlığına ve mutluluğuna öncelik veriyoruz ve sadece en iyi genetik özelliklere sahip hayvanları seçiyoruz.

Hizmetlerimiz, müşterilerimize en iyi damızlık hayvanlarını sunmayı içerir. Bunun yanı sıra, hayvanların nakliyesi, karantina süreci gibi konularda da müşterilerimize destek sağlamaktayız. Ayrıca, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun özel siparişler de alıyoruz.

İletişim

İthal Damızlık

95%

Hayvan Kalitesi

90%

Müşteri Hizmetleri

95%

Uzmanlık

88%

Fiyatlandırma

Damızlıklarımız

Schwaninger şirketi gerek AB ülkelerinden ve gerekse ihracat gerçekleştirdiğimiz diğer ülkelerden özellikle sütçü Simental (Fleckvieh) ile özdeşleşmiş bir şirkettir.

Son yıllarda Türkiye Cumhurieyeti’ne sadece bu ırkın ihracatını gerçekleştiren bir şirket konumundayız.

Özellikle Türkiye gibi kırmızı et ve besi materyali açığı olan ülkemizden talep gün güne artmakta ve ırkın önemi daha iyi anlaşılmaktadır. Avusturya genelinde 1. kalite bir gebe düveden 1. laktasyonda yıllık 7500 lt 2. laktayonda 9000 lt yakalayop 8-10 doğum yapmış çok sayıda hayvan görmeniz mümkündür. Bu ırk et ve sütünün yanında uzun ömürlü, döl verimi ve çeşitli hastalıklara dayanıklılığı ile de öne plana çıkmatadır.

Şirketimiz Avusturya genelindeki bütün damızlık birlikleri ile damızlık gebe düve ,sağmal inek ve besi danası olmak üzere her 3 kategoride yoğun ve ciddi bir ticari ilişki içerisindedir ve her yıl daha da güçlenmektedir. Bu kuvvetli ve köklü ilişkilerimizi müşterilerimizin daha kaliteli bir sürü almaları konusunda önemli bir avantaj sağlamak için kullanmaktayız.

Damızlık sütçü Simental (fleckvieh) gebe düve seçimi son derece önemli ve özellikle bu ırkta uzmanlaşmış bir profesyonel ekiple yapılması gerekir. Her ne kadar verim kayıtları önemli ise de uzman bir göz ile bakılmasını ve doğruyu yakalamak için son derece önemli olduğunu vurgulamak isteriz.